середа, 19 травня 2021 р.


У МОН кажуть, що все більше учнів задоволені

дистанційним навчанням

У Міністерстві освіти і науки висловили задоволення результатами моніторингу, які свідчать про позитивну динаміку оцінки учнями організації дистанційного навчання в Україні.

Про це сказав міністр освіти Сергій Шкарлет, посилаючись на результати опитування проведеного Державною службою якості освіти.

У МОН зазначають, що за даними опитування, в оцінках учнів якості організації дистанційного навчання спостерігається впевнена позитивна динаміка. 

«МОН здійснює постійний моніторинг якості дистанційної освіти. Результати, які ми отримали сьогодні, значно відрізняються від тих, що були в березні-квітні минулого року», – зазначає міністр.

Зокрема, 70% учнів задоволені організацією дистанційного навчання. Порівняно з минулим роком цей показник зріс на 15%.

Понад 70% здобувачів освіти в закладах фахової передвищої та вищої освіти вважають рівень організації освітнього процесу в ІІ семестрі 2020/21 навчального року «значно кращим».

65% респондентів позитивно оцінили організацію освітнього процесу, якість надання освітніх послуг закладами, а також результати навчання.

«Для нас важливо, що ефективність дистанційного навчання з кожним моніторингом отримує дедалі вищі позитивні показники. Ми продовжуємо вдосконалювати інструменти дистанційної освіти й прагнемо максимального задоволення потреб і педагогів, і здобувачів», – підкреслює Шкарлет.

https://osvita.ua/school/82568/

Детальніше...

Немає коментарів:

Дописати коментар