Корисна інформація

7 фактів про людську психологію
1. Правило 7 ± 2. Виявляється, наша короткочасна пам'ять здатна утримувати одночасно тільки від 5 до 9 інформаційних блоків. Це означає, що ми, наприклад, можемо запам'ятати не більше 9 цифр, причому всього на 20-30 секунд. Якщо не повторювати інформацію регулярно, то невдовзі у нашій голові від неї й сліду не залишиться.


Як визначити характер людини по почерку
Наука графологія, що вивчає почерк, здатна розкрити таємниці, які людина і сама про себе не знає. Фахівцям для цього достатньо переглянути кілька написаних від руки сторінок. Корисна наука, допоможе зрозуміти, з якою людиною ви маєте справу. Професійні навики набувати довго, а ось отримати невеликі знання можна вже зараз.

 Детальніше...


56 цікавих фактів про психологію людини
Всім нам відомо, що психологія — це наука про сукупність психологічних явищ та поведінку людини, вищих тварин, яка пояснюється на основі цих явищ. Отже, об'єктом науки є людина, істота наділена свідомістю та внутрішнім суб'єктивним світом. Психологію можна віднести до одної з найцікавіших наук. Якщо Вам все ж хочеться дізнатися більше, то цікаві факти про психологію Вам допоможуть.
Психологічна залежність і ще дещо про психологію без зайвих питань
Психологічна залежність – досить складне поняття. Чітко прив’язати його до якого-небудь состоявшегося психологічного явища не вийде. Точно така ж ситуація з «любов’ю» «розумом» і багато чим ще. Це – відкритий космос, в якому міститься необмежено велика кількість різних елементів.


Викладач вищої школи - заручник «системи»

Посттравматичний синдром: поради психологів

 
Фільми рекомендовані для      перегляду психологам і тим, хто цікавиться психологією
Детальніше...

Тлумачний словник-мінімум з психології (англо-українсько-російський): Psychological Explanatory Thesaurus (English-Ukrainian-Russian): словник /за заг. і наук. ред. О. Б. Тарнопольського. - Дніпропетровськ: Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, 2014. - 260 с.40 цікавих і не завжди приємних фактів про людину

За останні роки психологи, соціологи і нейрофізіологи отримали багато нової інформації про людську поведінку. Іноді, звичайно, результати досліджень не дивують, але тепер вони підтверджені експериментально.
  Детальніше...20 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ПОВЕДІНКУ ЛЮДИНИ

Детальніше...

6 найбільш цікавих психологічних ефектівДетальніше...

Педагогічні дисципліни


Детальніше...


Педагогічні цікавинки

Детальніше...

Немає коментарів:

Дописати коментар