07 лютого 2025 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на платформі сервісу Google Meet проведено тренінг для учителів мистецтва та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників на тему «Розвиток художніх інтересів та естетичних потреб учнів на уроках музичного мистецтва у 7 класі Нової української школи».
Мета заходу: акцентування уваги на особливостях вивчення творів мистецтва у Новій українській школі; дотриманні основних принципів Державного стандарту базової середньої освіти у мистецькій освітній галузі, актуальності шляхів реалізації вивчення творів музичного мистецтва в умовах воєнного часу.
Семінар провели: Наталія Саранчук, методист відділу методики навчальних предметів суспільно-гуманітарного та естетичного циклів та Віктор Кавецький, доцент, кандидат педагогічних наук, виконувач обов'язків завідувача кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти, з Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.
Учасники заходу ознайомились із наступними питаннями: «Реалізація інтегративного простору засобами музичного мистецтва у 7 класі Нової української школи», «Інтеграція творів музичного та образотворчого мистецтва на уроках мистецтва у 7 класі Нової української школи», «Виконання пісень та вокальних вправ у процесі вивчення музичного мистецтва у 7 класі Нової української школи», «Розвиток емоційної компетентності учасників освітнього процесу засобами мистецтва у воєнний період».
Наталія Саранчук ознайомила присутніх із застосуванням інтеграції творів музичного та образотворчого мистецтва у 7 класі Нової української школи. Присутні ознайомились із особливостями художніх інтересів учнів у царині українського та світового мистецтва.
Віктор Кавецький розповів про важливість розвитку емоційної компетентності учасників навчального процесу у Новій українській школі, формування ціннісних орієнтацій особистості в новій соціокультурній реальності засобами мистецтва.
Тренінг для учителів музичного мистецтва та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників завершився виробленням відповідних методичних рекомендацій. Учасники отримали цікаву цінну інформацію, опрацювали практичні завдання, вправи, обмінялись враженнями щодо реалізації запропонованого матеріалу, досвіду роботи учителів музичного мистецтва, внесли наступні пропозиції у практику роботи педагогів:
Немає коментарів:
Дописати коментар